Trezory
na otisk prstu

Zámek na otisk prstu je možné dát na celkem libovolný trezor z naší nabídky. Je také možné ho namontovat na již dodané a cizí trezory. Dodatečná instalace je náročnější, ale možná.

Trezory do zdi

Zazdívací trezory potřebují stavební otvor. Ať už ve stěně nebo pod schody apod. Jejich ochranu stěn tvoří hlavně vrstva betonu. Velkou výhodou je skrytá montáž a spojení s celým domem. Vyrábějí se v I. a II. bezpečnostní třídě podle EN 1143-1. Zadávací jednotka na otisk prstu je vysoká 50 mm. Může trčet ze zdi a nebo se na trezoru udělá rámeček pro hlubší zazdění.

Nábytkové trezory

Trezory, které se nejčastěji montují do nábytku. Je u nich možné nainstalovat zámek na otisk prstu. Mohou ale stát i uprostřed místnosti. Jsou lehce skryté v nábytku a kotvením se spojí s podlahou nebo stěnou. Certifikované v I. a II. bezpečnostní třídě. Rozměry jsou od nejmenších jen na pasy nebo balíček bankovek až po velké skříně na množství šanonů.

trezor NA6 na otisk prstu

Volně stojící trezory

Širší kategorie trezorů, které jsou větší a také s vyššími bezpečnostními třídami. Obvykle ve II. a ve III. bezpečnostní třídě. Také ale bankovní trezory s vyšší bezpečnosntí ve IV. a V. třídě. Biometrický zámek na otisk prstu dovolí velice rychlý přístup do trezoru i potmě nebo ve stresu.

Trezorové dveře

Na trezorové dveře je také vhodný a možný zámek na otisk prstu. Rychlost otevření oceníte hlavně na trezorových dveřích s panickým provedením. Kdy se před násilníkem chcete skrýt co nejrychleji. Zámek vyhodnotí otisk za 10 milisekund.